KSV Reklam

HAKKIMIZDA

Her geçen gün büyüyen ve gelişen reklam sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kurulan KSV Reklam, 2011 yılından itibaren geniş ürün yelpazesi ve son teknoloji üretim olanaklarıyla sektörde yerini sağlamlaştırararak kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

HAKKIMIZDA

ÜRÜNLERİMİZ

Başarıya ulaşmak için en iyi yolun her zaman bir adım önde ilerlemek olduğunu biliyoruz...

Tüm Ürünleri Görüntüle

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Commodi cum distinctio incidunt ipsum, magnam natus porro repellendus sit totam ullam! A commodi consectetur, doloremque dolores eligendi eos eum ex illo molestias perferendis placeat provident quasi, quos? Commodi dicta dolorem ducimus, eligendi et fuga fugit laboriosam minus omnis similique suscipit voluptatum? Aperiam corporis exercitationem iste laudantium natus necessitatibus nihil nobis officia, qui quod repudiandae tempore velit? Accusantium delectus dolorum enim, error libero maxime porro, praesentium provident reprehenderit sed, ut veniam.

Hemen Ara İletişim

HİZMETLERİMİZ

Son teknoloji makinelerimizle ihtiyacınıza uygun malzemeleri dilediğiniz gibi ebatlıyor, derzliyor, kesiyor, şekillendiriyoruz.

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consectetur dolorem quia sint!", Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Maxime, reprehenderit.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium commodi cupiditate eum fuga harum ipsam magni nemo obcaecati repellendus voluptate!

KSV Reklam   ·   Bornova / İzmir

TEKLİF FORMU

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Reklam ve Tanıtım Sektörü

Çeşitli ebat ve kalınlıklarda yüksek kaliteye önem vererek pleksi, dekota, kompozit , paslanmaz ve alüminyum levhaların satışını ve kesimini yapıyoruz. Aydınlatma ürünlerini , alüminyum ve krom şerit ruloları, yapıştırıcı ürünleri, montaj aparatları , display ürünleri ve hazır fener tabelaları sektörün gereksinimlerine en uygun şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.


Mimari Dekorasyon

Alışveriş merkezleri ve mağazaların görsel sunumlarının önemini biliyor, gerekli ürünlerin tedariğini ve üretimi yapıyoruz. Çerçeveler , menü, poster ve kaldırım panoları, yönlendirme levhaları , föylükler, broşürlükler ve aydınlatma ürünlerinin satışa sunuyoruz. Son teknoloji makine parkurumuz ile dış cephe kaplama, levhalara kesim ve derz işlemi uyguluyoruz.


Aydınlatma ve Elektronik

Aydınlatma sektörünün ihtiyaç duyduğu paslanmaz , alüminyum, difizör ve pleksi levha kesim işlemlerini yapıyoruz. Aynı zamanda çeşitli led ürünleri ve iç mekan ve dış mekan güç kaynaklarımız ile en iyi ürünü en iyi fiyata satışa sunmaktayız.


Makine İmalatı

Çeşitli makine imalatı yapan firmalara mevcut yüksek kaliteli makine parkurumuz ile kesim işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Aynı zaman da kesimini yaptığımız pleksi , paslanmaz, alüminyum ve dekota levhaların ithalatını ve de satışını yapmaktayız.