HAKKIMIZDA - KSV Reklam

HAKKIMIZDA

Sektörün ihtiyaçlarına günümüz teknolojilerini kullanarak hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap veriyoruz...

 

Her geçen gün büyüyen ve gelişen reklam sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kurulan KSV Reklam, 2011 yılından itibaren geniş ürün yelpazesi ve son teknoloji üretim olanaklarıyla sektörde yerini sağlamlaştırarak kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

Cnc Router ve Cnc Lazer makineleriyle, müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel üretim yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan KSV Reklam, reklamın içeriği kadar reklam sunumunda kullanılan malzemenin de ne kadar önemli olduğunu sektör profesyonellerine kanıtlar nitelikte hizmetler sunmaktadır.

 

Pleksi (akrilik), dekota, kompozit alüminyum ve paslanmaz krom levha malzemelerinin istediğiniz ölçülerde ebatlama, kesim ve derzleme işlemlerini yaparak sektörün ihtiyaçlarına günümüz teknolojilerini kullanarak hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap veriyoruz. Ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz açık hava reklam sektörünün yanı sıra; mimari projeler, iç-dış mekan dekorasyon ve aydınlatma ürünleri, makine koruma parçası, dekoratif asansör kabinleri ve tüm özel projelerinizde taleplerinizle birebir örtüşen yüksek kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek için daima kendimizi geliştirerek çalışmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda display ürünler (alüminyum çerçeve, menü panoları, kaldırım panoları, fuar standları), led aydınlatma ürünleri (modül led, şerit led, güç kaynakları), hazır fener tabelalar ve montaj malzemeleri gibi reklam sektörünün ağırlıklı olarak ihtiyaç duyduğu ürünleri de en kısa sürede müşterilerimize sunabilmek için daima güncellenen stoklarla çalışıyoruz. Amacımız, hizmet verdiğimiz tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu ürünleri ve malzemeleri, en kaliteli ve müşteri beklentilerine en uygun şekilde sektör profesyonelleriyle buluşturmaktır. Çünkü biliyoruz ki en iyi reklam müşteri memnuniyetidir...

 

Türkiye’nin hemen hemen her köşesine sunduğumuz kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyetli hizmetimizi yurt dışına da taşıyıp ihracat rakamlarımızı her geçen gün arttırıyoruz.

 

Reklamcılık sektöründe profesyonellerin ihtiyaç duyacağı tüm malzemeler ve özel çalışmalar, İzmir Yenişehir’de bulunan mağazamızdan ve online satış sitemiz olan e-reklammarket.com üzerinden hızlıca temin edilebilmektedir.